Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De vermoorde schoonmoeder
Laat in de nacht komt een dronken man het politiekantoor binnen, loopt naar de dienstdoende agent en schreeuwt gevaarlijk terwijl hij met een bebloedde biljartkeu zwaait dat hij zijn schoonmoeder heeft vermoord.Waarop de onverstoorbare politieagent vriendelijk vraagt: "Zo, en in hoeveel stoten?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
2006 (7.96/10)
JE WEET DAT JE IN 2006 LEEFT ALS...1. Je per ongeluk je paswoord ingeeft in de microgolf-oven...
2. Je in geen jaren "patience" gespeeld hebt met...
Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Ongeluk (7.28/10)
Een advocaat opende de deur van zijn BMW toen er plotseling een auto langs kwam rijden die de deur raakte en hem er finaal afreed. Toen de politie op de plaats van het ongeval arriveerde, klaagde de a...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Het ongeval van Tarzan (6.98/10)
Tarzan krijgt een ongeval en moet hierdoor een oog, een arm en zijn penis missen. Hij gaat ten rade bij een wonderdokter die hem eens goed bekijkt. "Kijk" zegt hij, "ik heb geen onderde...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
