Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De vermoorde schoonmoeder
Laat in de nacht komt een dronken man het politiekantoor binnen, loopt naar de dienstdoende agent en schreeuwt gevaarlijk terwijl hij met een bebloedde biljartkeu zwaait dat hij zijn schoonmoeder heeft vermoord.Waarop de onverstoorbare politieagent vriendelijk vraagt: "Zo, en in hoeveel stoten?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Domste van de klas (6.82/10)
Jantje zit in de klas.de juf vraagt: iedereen die zichzelf dom vindt mag rechtstaan.Iedereen blijft zitten.Opeens gaat jantje rechtstaan;de juf zegt:dus jij vindt jezelf dom Jantje?
Ja...
Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)
Spiegel (6.39/10)
Een boer werkt op zyn land en oppeens ziet hij wat glinsteren. Hij stapt van zijn tractor af en loopt naar het glinsterende object af. Hij pakt het op. De boer had nog nooit eerder zoiets gezien.Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Klassieke muziek is wel zwaar (6.93/10)
Mijnheer Janssen vindt zijn gebrekkige kennis van klassieke muziek een behoorlijk gemis. Hij besluit, in een desperate poging om iets van zijn culturele achterstand in te lopen, naar een uitvoering va...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
