Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Trees, pak je koffers!
Een man komt heel enthousiast thuis: "Trees, pak je koffers, pak je koffers!""Wat is er dan?" vraagt zijn vrouw.
"Ik heb veertig miljoen gewonnen bij de Lotto ," roept de man.
"O, wat geweldig," zegt de vrouw: "Wat moet ik pakken: zomer- of winterkleren?"
"Maakt niet uit," zegt de man, "als je maar oprot!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Getrouwd (7.99/10)
Een getrouwd koppel rijdt met de auto en zeggen al enkele kilometers niets meer tegen elkaar.Ze hebben net een flinke ruzie gehad, waarbij geen van beiden zijn positie wil prijsgeven.
P...
Mop verder lezen (Je hebt 41% gelezen)
De magische horloge (7.93/10)
Er komt een ietwat verlegen jongen in de bar en ziet daar een mooi meisje staan. Eigenlijk wil hij er wel mee in gesprek komen, maar weet nog niet hoe dit aan te pakken. Uiteindelijk toch maar de stou...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Wat is uw probleem dan? (6.54/10)
Een man komt bij de dokter en de dokter vraagt aan de patiënt wat zijn probleem is.De man antwoordt: "Ik ben getrouwd met een oerlelijke vrouw gewoon voor het geld."
De dokt...
Mop verder lezen (Je hebt 60% gelezen)
