Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Op de bel drukken
Jantje staat voor een huis ontzettend sip te kijken, dan komt er een meneer langs en die vraagt:"Jantje, waarom kijk je zo sip?"
Zegt jantje:
"Ik kan niet bij de bel."
De meneer biedt aan om voor Jantje op de bel te drukken en Jantje knikt met zijn hoofd. Als de meneer weer bij Jantje komt staan, zegt Jantje.
"Nu moeten we vlug wegwezen, anders krijgen ze ons nog te pakken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Restaurant Grand Chic (7.7/10)
Een man moet dringend naar het toilet in een chic restaurant. Helaas zijn alle deuren bezet. De maitre d'hotel, een begrijpend man, stelt daarom voor om de damestoiletten te gebruiken. Maar, zegt hij,...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Brug (6.69/10)
Een truckchauffeur rijdt op een snelweg.Opeens passeert hij een bord met 'Lage brug binnen 100m'. Voor hij het weet zit hij vast onder de brug.
Een kilometerlange file is het gevolg en...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Moraal van het verhaal... (8.01/10)
De kinderen van een lagere school krijgen les over moraal. Ze krijgen als opdracht thuis aan hun ouders te vragen een verhaal te vertellen waaraan een moraal hangt. Wanneer ze terug in de klas komen, ...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
