Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Op de bel drukken
Jantje staat voor een huis ontzettend sip te kijken, dan komt er een meneer langs en die vraagt:"Jantje, waarom kijk je zo sip?"
Zegt jantje:
"Ik kan niet bij de bel."
De meneer biedt aan om voor Jantje op de bel te drukken en Jantje knikt met zijn hoofd. Als de meneer weer bij Jantje komt staan, zegt Jantje.
"Nu moeten we vlug wegwezen, anders krijgen ze ons nog te pakken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
In de rij wachten (7.96/10)
Een lange rij vrouwen stond geduldig voor een winkel te wachten.Een man probeerde voor te dringen, maar het boze geschreeuw deed hem achter in de rij aansluiten.
Na een tijdje probeerde...
Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
De 3 dorstige vampieren (6.89/10)
Er zitten 3 vampieren op een dak wat bij te praten. Plotseling zegt de eerste: "Ik heb dorst!" waarna hij rechtspringt en wegfladdert... 2 uur later komt hij terug, met heel zijn mond onder ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Schoonheid is ook niet alles (7.76/10)
Een vrouw van 46 krijgt een hartaanval en ligt in het hospitaal.Terwijl ze op de operatietafel ligt, dichtbij de dood, krijgt ze een visioen.
Ze ziet God en vraagt: "is mij...
Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
