Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Pas aangenomen!!!
Een jonge man is net aangenomen in een grote multinationale onderneming.Vanaf de eerst dag neemt hij de telefoon, belt de bedrijfscafetaria en brult:"EEN KOFFIE EN SNEL EEN BEETJE"!!!
Aan de andere kant van de lijn antwoordt een stem: "Ik denk dat u een verkeerd intern nummer gedraaid hebt,weet u wel met wie u spreekt,onnozelaar'???
'Euh...nee...'. antwoordt de pas aangenomen werknemer.
"Ik ben de directeur-generaal van deze firma,jij idioot'!!!
De jonge man roept twee keer luider:'En u,dik opgeblazen directeur-generaaltje,weet u wel met wie u spreekt'???
'Euh...nee...'.Antwoordt de directeur verbaasd.
'Perfect"!!! Zegt de jonge man,en hij legde de telefoon neer.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hoelang nog?? (7.07/10)
Een man komt bij de dokter en na controle zegt de dokter: "U hebt niet lang meer te leven."De man zegt: "Dokter, hoe lang nog?"
"Nog 10", antwoordt de do...
Mop verder lezen (Je hebt 60% gelezen)
De bar onderpissen (7.79/10)
Een man loopt vanaf de biljarttafel naar de bar in een café en zegt tegen de barkeeper: "Ik wil graag wedden dat ik in dat glas daar 5 meter verderop kan pissen zonder dat er iets naastkomt!"...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Dronken... (7.4/10)
Een man loopt een cafe bovenop een wolkenkrabber binnen, bestelt een biertje en gaat zitten. Naast hem zit een man die opstaat, in het raam gaat staan en eruit springt. Even later komt hij gewoon weer...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
