Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
hik
Een man gaat bij de apotheker en vraagt of hij soms een middel heeft tegen de hik.De apotheker antwoordt niet maar geeft de man pardoes een slag in zijn gezicht, waarop de man verbouwereerd zegt : "Wat krijgen we nu ?".
Zegt de apotheker : "dat was eventjes schrikken hé ?"
"Dat zal wel" antwoordt de man.
"Wel, en heb je nu nog last van de hik ?" vraagt de apotheker.
"Neen" zegt de man "maar mijn vrouw die in de auto zit te wachten wel".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Lingerie (6.09/10)
Een vrouw heeft wat lingerie gekocht.Ze vraagt of ze de zin "Als je dit kunt lezen, dan ben je er dichtbij" op het slipje geborduurd kan krijgen.
"Natuurlijk mevrouw,&quo...
Mop verder lezen (Je hebt 57% gelezen)
Het arme jongetje (7.99/10)
Een heel arm jongetje wil graag een nieuwe fiets voor Sinterklaas maar zijn gescheiden moeder kan die niet betalen. Moeder stelt voor om een brief aan Sinterklaas te schrijven waarin hij desnoods om g...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
De paralympics (6.98/10)
Ik was laatst scheidsrechter bij de Paralympics op het onderdeel zwemmen. Op het eerste startblok staat een man met een been, op het tweede startblok een man met een arm. Op het derde startblok staat ...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
