Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
hik
Een man gaat bij de apotheker en vraagt of hij soms een middel heeft tegen de hik.De apotheker antwoordt niet maar geeft de man pardoes een slag in zijn gezicht, waarop de man verbouwereerd zegt : "Wat krijgen we nu ?".
Zegt de apotheker : "dat was eventjes schrikken hé ?"
"Dat zal wel" antwoordt de man.
"Wel, en heb je nu nog last van de hik ?" vraagt de apotheker.
"Neen" zegt de man "maar mijn vrouw die in de auto zit te wachten wel".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Magische kikker (7.96/10)
Er was eens een magische kikker en hij leefde in een bos. Het bos was zo groot dat hij nog nooit een ander dier had gezien. Het toeval is dat hij juist vandaag twee dieren tegen komt. Het was een kon...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Sterren zien (7.51/10)
Twee mannen gaan kamperen. Ze zetten de tent op en wanneer de avond valt kruipen ze in hun slaapzak en beginnen te slapen. Om 4u snachts worden ze wakker en de ene vraagt aan de andere : "Weet je...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Wereld op zijn kop (6.91/10)
In de begindagen van de computers, toen bijna nog niemand internet had solliciteerde Jaak voor de functie als WC ontstopper bij Microsoft. Hij neemt de telefoon en bij gebrek aan veel kandidaten mag h...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
