Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een beetje verlegen
Een dom blondje gaat naar de videotheek en wil pornofilms huren.Ze is hiervoor een beetje verlegen en fluistert de man achter de balie in zijn rechteroor:" Waar liggen de pornofilms? "
De man antwoordt: "Aan de andere kant."
Dan fluistert ze in zijn linkeroor: "Waar liggen de pornofilms?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kroko schoenen (7.76/10)
Een blondje loopt voorbij een schoenenwinkel. Daar ziet ze een paar prachtige krokodillenleren schoenen. Ze gaat naar binnen, maar is verbaasd van de prijs die de verkoper noemt. Ze vindt de schoenen ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Overspel bij een blondje (7.11/10)
Een blondje verdenkt haar vriend van overspel, en hoewel ze toch nog niet volledig zeker is, gaat ze toch maar alvast een pistool kopen. Wanneer ze plots onverwacht zijn appartement betreedt, ziet hij...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
De grote rode haan (7.56/10)
"Een blondje belt haar vriend, met de mededeling dat ze een probleem heeft."Wat is er aan de hand?" vraagt hij."Nou, ik heb een legpuzzel gekocht, maar ik vind 'm zo moeilijk.De st...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
