Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Blondje opgezogen
Er staan een negerin een brunette en een domblondje voor een spiegel ze moeten zeggen wat zij denken dat ze later gaan worden en as dat niet zo is worden ze opgezogen door de spiegel .De negerin begint en zegt: '' Ik denk dat ik later een popgroep ga maken met vrienden''. Het was fout en de negerin wordt opgezogen
Daarna is het aan de beurt van de brunette: '' ik denk dat ik later zeer rijk zal worden''. Weeral was het fout en de brunette werd opgezogen.
Daarna ging als laatste het dom blondje '' Ik Denk...''
En ook werd zij opgezogen!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kies maar een schaapje! (7.14/10)
Een dom blondje loopt op de Veluwe en ziet daar een herder met zijn schaapjes lopen. "Oh wat leuk" zegt het domme blondje tegen de herder, "ik wil ook zo'n lief schaapje hebben!"Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Kijk daar zie, de zon... (6.83/10)
Twee mannen lopen 's nachts rond in Hasselt en ze zijn straal bezopen..De ene man kijkt naar boven en zegt: "Kijk daar zie, de zon."
De andere zegt: "Ma nee jongske, da...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Dom blondje? (6.08/10)
Waarom trouwt een dom blondje niet met een Hollander?- Zo dom is ze nu ook weer niet...
Mop verder lezen (Je hebt 198% gelezen)
