Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Blondje opgezogen
Er staan een negerin een brunette en een domblondje voor een spiegel ze moeten zeggen wat zij denken dat ze later gaan worden en as dat niet zo is worden ze opgezogen door de spiegel .De negerin begint en zegt: '' Ik denk dat ik later een popgroep ga maken met vrienden''. Het was fout en de negerin wordt opgezogen
Daarna is het aan de beurt van de brunette: '' ik denk dat ik later zeer rijk zal worden''. Weeral was het fout en de brunette werd opgezogen.
Daarna ging als laatste het dom blondje '' Ik Denk...''
En ook werd zij opgezogen!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De grote rode haan (7.56/10)
"Een blondje belt haar vriend, met de mededeling dat ze een probleem heeft."Wat is er aan de hand?" vraagt hij."Nou, ik heb een legpuzzel gekocht, maar ik vind 'm zo moeilijk.De st...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Kies maar een schaapje! (7.14/10)
Een dom blondje loopt op de Veluwe en ziet daar een herder met zijn schaapjes lopen. "Oh wat leuk" zegt het domme blondje tegen de herder, "ik wil ook zo'n lief schaapje hebben!"Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Blondje koopt een Televisie (6.86/10)
Er gaat een dom blondje naar de Elektrozaak. Op een gegeven moment vraagt ze aan de verkoper: "Ik wil graag dat televisietoestel kopen." Zegt de verkoper: "Ik verkoop niet aan domme blo...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
