Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Blondje opgezogen
Er staan een negerin een brunette en een domblondje voor een spiegel ze moeten zeggen wat zij denken dat ze later gaan worden en as dat niet zo is worden ze opgezogen door de spiegel .De negerin begint en zegt: '' Ik denk dat ik later een popgroep ga maken met vrienden''. Het was fout en de negerin wordt opgezogen
Daarna is het aan de beurt van de brunette: '' ik denk dat ik later zeer rijk zal worden''. Weeral was het fout en de brunette werd opgezogen.
Daarna ging als laatste het dom blondje '' Ik Denk...''
En ook werd zij opgezogen!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Looking for Work (7.18/10)
A blonde who's down on her luck is walking through a luxurious neighbourhood looking for odd jobs to do when she approaches a large house. She goes up to the house, rings the bell and the owner comes ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Een goede mop (8.01/10)
Een blinde man gaat per ongeluk een vrouwenbar binnen. Hij vindt zijn weg tot de toog, zet zich neer op een kruk en bestelt iets te drinken. Nadat hij er zo een tijdje heeft gezeten, roept hij naar de...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Toch een slim blondje (7.8/10)
Een blondje en een advocaat zitten in het vliegtuig. Het blondje is moe en wil wat slapen, maar de advocaat stelt haar voor een spelletje te spelen. Het blondje weigert en draait zich om om wat te sla...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)