Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
nederland kampioen, en dan?
Wat doet een nederlander als Nederland wereldkampioen is geworden?Dan zet hij zijn playstation uit en gaat eindelijk naar bed.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zuigen kan ik als de beste! (6.1/10)
Er staat een hele rij jongens te wachten bij de dokter om hun pik te laten controleren. Komt er een oud omaatje aan en vraagt aan zo'n jongen: "Waarom staan jullie hier in de rij?'" Die jong...Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
Sjefke de Keeper (6.02/10)
Ssjefke is keeper van het belgisch nationaal team en heeft een enorme schare fans. Op een dag besluiten sjefke en zijn vrouw te gaan trouwen, dus op naar de kerk om het ja-woord te geven. Komen ze de ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Einstein & KV Mechelen (6.55/10)
Einstein staat op een feestje, komt er iemand naar hem toe. Einstein vraagt: Wat is jouw IQ? 250, zegt de persoon Dus begint Einstein te praten over kwantische natuurkunde, black holes, singulariteite...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
