Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
nederland kampioen, en dan?
Wat doet een nederlander als Nederland wereldkampioen is geworden?Dan zet hij zijn playstation uit en gaat eindelijk naar bed.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Museeuw z'n klassieker (6.21/10)
Museeuw koopt een lotje van een tombola en kan zijn geluk niet op als hij een CD met de 9de van Beethoven wint.Vrouw Museeuw: Maar Johan, moet ge daar nu zo blij om zijn?
Museeuw: Zwi...
Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)
Wereldbeker voetbal (7.73/10)
Een man had tickets voor twee goede plaatsen voor de finale van de Champions League. Terwijl hij daar zit komt een andere man naar beneden en vraagt of het zitje naast hem bezet is. "Neen," ...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Club Brugge hondje (6.95/10)
Een man belt naar het journaal met de opmerking dat hij een echt Club Brugge-hondje heeft. Nog dezelfde middag wordt hij geïnterviewd.Interviewer : wat is een Club Brugge-hondje??
Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)
