Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
nederland kampioen, en dan?
Wat doet een nederlander als Nederland wereldkampioen is geworden?Dan zet hij zijn playstation uit en gaat eindelijk naar bed.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Voetbal in de hel (7.21/10)
Op een dag zit de duivel zich te vervelen in de hel. Maar komt hij op het idee om de hemel uit te dagen voor een partijtje voetbal. Dus hij belt Petrus op en vertelt zijn plan. Petrus vindt het een go...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
2 euro (7.76/10)
Een vrouw fietst door Mechelen met op haar bagagerek 2 zakken.In de ene zak zit een gat waaruit doorlopend stukken van 2 EUR vallen.
Krijgt een poltie-agent dat in het oog en di...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Half Time (7.8/10)
Na een avondje voetbal kijken in een dorpscafé, komt een man ladderzat thuis rond een of 4 's morgens. Zijn vrouw ligt te slapen en de man probeert zo stil mogelijk de slaapkamer binnen te zwalpen en...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
