Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Voetbal in de hemel?
Er komt een man bij de pastoor en vraagt: 'Spelen ze in de hemel ook voetbal?' 'Dat weet ik niet,' zegt de pastoor: 'Ik heb vandaag pas de brochure aangevraagd. Kom over een week nog eens terug.' De man komt een week later terug en vraagt: 'En pastoor, weet u het al?' 'Ja,' zegt de pastoor: 'Ik heb goed nieuws en ik heb slecht nieuws. Het goede nieuws is: er wordt inderdaad voetbal gespeeld in de hemel. Maar het slechte nieuws is: je staat volgende week opgesteld.'Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Einstein & KV Mechelen (6.55/10)
Einstein staat op een feestje, komt er iemand naar hem toe. Einstein vraagt: Wat is jouw IQ? 250, zegt de persoon Dus begint Einstein te praten over kwantische natuurkunde, black holes, singulariteite...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Niemand mag het weten (7.02/10)
De juf heeft het met de kindertjes van de klas over werken.Eerst vraagt ze aan allemaal wat voor werk hun vader doet.
Pietje:
Mijn vader is bakker. We hebben een bakke...
Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Sjefke de Keeper (6.02/10)
Ssjefke is keeper van het belgisch nationaal team en heeft een enorme schare fans. Op een dag besluiten sjefke en zijn vrouw te gaan trouwen, dus op naar de kerk om het ja-woord te geven. Komen ze de ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
