Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
nieuwe baan
2 vrouwen aan het ouwehoeren:"Mijn man heeft sinds 2 weken een niewe baan!"
"Oh ja? Wat doet hij dan nu?"
"Hij werkt in een jeneverstokerij."
"En? Bevalt het hem?"
"Geen idee, hij is nog altijd niet thuisgekomen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De fotograaf (7.76/10)
De Janssens hadden geen kinderen en besloten een donor te zoeken om hun gezin te starten. Op de dag dat de donor langs zou komen, moest meneer Janssen op zijn werk zijn. Dus hij kuste zijn vrouw en ze...Mop verder lezen (Je hebt 5% gelezen)
Is je man timmerman? (7.58/10)
Een jonge vrouw bemerkt bij opmaken van haar toilet allemaal zwarte stipjes op de binnenzijde van haar billen. Enigszins ongerust belt ze haar dokter die haar aanraadt om onmiddelijk op bezoek te kome...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Nieuwe job (7.94/10)
Een Engelse toerist neemt een taxi om van de luchthaven in Zaventem naar z'n hotel in Brussel te gaan. Ze rijden voorbij het Atomium en de passagier achter in de taxi wil de chauffeur wat vragen over ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)