Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dronken...
Een man loopt een cafe bovenop een wolkenkrabber binnen, bestelt een biertje en gaat zitten. Naast hem zit een man die opstaat, in het raam gaat staan en eruit springt. Even later komt hij gewoon weer binnen en bestelt een pilsje. De man die naast hem zit ziet dit allemaal met stomme verbazing aan en op het laatst vraagt hij; hoe doe je dat van 300 meter hoogte springen en het overleven? De tweede man zegt, da's makkelijk, je moet gewoon een vodka gemixt met whisky drinken en je kunt vliegen!Dus de eerste man werkt dit drankje naar binnen, springt naar buiten en... valt te pletter op de straat, waarop de barkeeper zegt : "Superman, wat ben je een eikel als je dronken bent".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Slimme ademtest (6.34/10)
Er was eens een man en hij moest stoppen voor de politie. De man draait zijn raampje open terwijl hij naar de radio zit te luisteren. De man zegt tegen de agent: "Het is bijna niet te geloven he....Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
U heeft alzheimer (6.78/10)
Komt er een man bij de dokter.Hij voelt zich niet zo lekker en vraagt de dokter om een uitgebreid onderzoek.
Na 14 dagen moet hij terug komen voor de uitslag.
De dokter kijkt ...
Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
Druk bezette dokter (6.29/10)
Na een uur in de wachtkamer te hebben gezeten, mocht de patiënt eindelijk binnen en hij begon een waslijst aan klachten op te sommen. Telkens werd hij onderbroken door de telefoon en kon hij weer van ...Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
