Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vakantie
Komen twee krokodillen elkaar tegen.'Waarheen ga jij op vakantie?', vraagt de ene.
Zegt de andere: 'Nou, ik hab een grote bek, mijn moeder heeft een grote bek en mijn vader heeft een grote bek... Dus dat zal wel Duitsland worden!'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Autosleutel kwijt (7.98/10)
Een Nederlander tankt in Antwerpen bij een benzinestation. Hij gaat binnen betalen, loopt naar buiten en komt onmiddellijk daarna in paniek weer binnen: “Nou heb ik mijn karretje gesloten en de sleute...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
marokkaan in wapenwinkel (6.48/10)
Een marokkaan gaat naar een wapenwinkel in 't centrum van Antwerpen. De uitbater is een typische Antwerpenaar, met het eveneens typische 'platte accent'. De marokkaan vraagt: "seg meneer, edde go...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Opnieuw behangen? (6.41/10)
Ik kom bij een Hollander thuis die bezig is zijn behang eraf te stomen.Ik zeg: "Wat is er man, ga je opnieuw behangen?"
Zegt hij: "Nee, ik ga verhuizen!"...
Mop verder lezen (Je hebt 105% gelezen)