Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
bushalte.
Er staat een donker gekleurde man bij de bushaltete wachten. Naast hem licht een hoop hondestront.
Komt een andere man ook op de bus wachten en zegt: "Ik weet niet of je het door hebt maar je broer is in elkaar gezakt."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hollandse recyclage (7.54/10)
Er zit een Hollander in het restaurant te eten. Hij eet een croisantje. Komt er een Marokkaans kereltje aangelopen die asociaal op zijn kauwgom zit te kauwen. Hij neemt plaats naast de Hollander.Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
De drie bouwvakkers (7.4/10)
Drie bouwvakkers, een Belg, een Hollander en een Duitser houden schafttijd. De Belg doet z'n brooddoos open. "Godverdomme hé, weeral gelei, als ik morgen nog gelei tussen m'n boterhammen vind, sp...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Welke ziekte had ik? (7.05/10)
Een Marokkaan komt binnen bij de dokter en klaagt over uitslag en jeuk. De dokter bekijkt hem aandachtig en vraagt wat het probleem is. De marokkaan klaagt over slecht slapen, slecht eten, moeilijke ...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
