Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Enorme gasontploffing
Er staat in Brussel een appartementsgebouw met 3 verdiepingen.Op het gelijkvloers woont een Turks gezin met 9 kinderen.
Op de eerste verdieping woont een Belg alleen.
Op de tweede verdieping wonen drie Marokkanen.
Op de derde verdieping woont een politieke vluchteling.
Op een namiddag stort de hele blok in elkaar na een enorme gasontploffing.
Vraag: Wie heeft deze ramp overleefd ?
De Belg.
Ah ja, hij was gaan werken ...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Feministische vergadering (7.11/10)
Op een avondje is het erg druk op een maandelijkse feministische vergadering... Er komt een lange stevige vrouw naar de microfoon en begint haar verhaal: "Mijn man wil elke dag een schoon overhem...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Belgische slimheid (7.5/10)
Een Belg en een Hollander lopen door het bos en plots horen ze iemand roepen:"HELP,HELP". Ze lopen erna toe en zien dat een elfje aan het verdrinken is. Alle twee springen ze in 't water en ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Pintje bij een hoertje (6.68/10)
Een Hollander met 35 euro op zak wandelt over de rosse buurten in Antwerpen. Hij zit een lekkere hoer en denkt:" deze moet ik vandaag hebben". Hij loopt naar de hoer en zegt dat hij voor 35 ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
