Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Burgemeester en pastoor
Een pastoor vindt een dode ezel voor zijn deur. Hij belt de burgemeester op en verzoekt hem het dier weg te halen. "Daar heb ik niks mee te maken", zegt de burgemeester, die een gloeiende hekel aan de pastoor heeft. "Per slot van rekening is het uw taak de doden te begraven!""Daarom bel ik juist op", zegt de pastoor. "De wet schrijft namelijk voor dat eerst de familie geraadpleegd dient te worden."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hotelmanagement (7.36/10)
Een mooie blonde dame loopt richting balie van een gerenomeerd hotel en wenkt de man die erachter staat, deze komt onmiddelijk naar haar toe. Dan wenkt de dame met haar wijsvinger naar de man om iets ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Jantje en de oude dozen (7/10)
Jantje logeert een nachtje bij opa en oma.Als hij naar bed gaat vraagt hij aan opa: "Waarom heb jij een kartonnen buik?"
Waarop opa verbaasd zegt: "Maar jongen, ik heb ...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Mijn vader (7.4/10)
Er staat een boer bij een waarheidsmachine op de pier van Scheveningen. Gooi je er een kwartje in, dan mag je een vraag stellen. Die boer zegt: "Waar is m'n vader?" Waarop de waarheidsmachin...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
