Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Burgemeester en pastoor

Een pastoor vindt een dode ezel voor zijn deur. Hij belt de burgemeester op en verzoekt hem het dier weg te halen. "Daar heb ik niks mee te maken", zegt de burgemeester, die een gloeiende hekel aan de pastoor heeft. "Per slot van rekening is het uw taak de doden te begraven!"
"Daarom bel ik juist op", zegt de pastoor. "De wet schrijft namelijk voor dat eerst de familie geraadpleegd dient te worden."



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

De 3 opdrachten (8.01/10)

Een vreemdeling komt in de stad en gaat een bar binnen. Achter de bar ziet hij een grote ton die tot de rand is gevuld met 10-eurobiljetten. De man schat dat er duizenden euro's in moeten zitten.

Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)


Mooie uitspraken (6.11/10)

"Waarom heet een vlieg 'vlieg' en een vis geen 'zwem' ?"
"Mijn schoonmoeder had pijn onder haar linkerborst. Het bleek een gezwollen knie te zijn."
"Sla nooit ee...

Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)


Tobot leugendetector (6.99/10)

Jantje zijn vader komt op een dag thuis met een robot leugendetector. Speciaal aan de robot is dat als iemand een leugen vertelt de robot die persoon een slag in het gezicht geeft.
Die avond k...

Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)


Mop details

Categorie: Algemeen
Moppentapper: Seal
Datum: 06-08-2019
Maal bekeken: 12798
Aantal stemmen: 74
Gemiddelde score: 7.57

3
3
1
1
2
6
13
17
9
19
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish