Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Levensverzekering
De bazin van een bordeel in het Brusselse opent de deur en voor haar staat een elegante man van middelbare leeftijd : "En, hoe kan ik u van dienst zijn?", vraagt zij."Ik wil Nathalie zien," antwoordt hij. "Maar mijnheer, weet u wel dat Nathalie een van onze duurste meisjes is Misschien wil je eerst de andere meisje zien.", vraagt de bazin. "Neen, dank u, ik wil echt wel Nathalie.", antwoordt de klant.
Nathalie wordt onmiddellijk geroepen en zij legt de man uit dat de prijs 1.000 Euro per beurt bedraagt, en over die prijs wordt helemaal niet gediscussieerd. Zonder aarzelen geeft de man 5 briefjes van 200 Euro en ze gaan samen naar de kamer. Een uurtje later gaat de man rustig weg.
's Anderendaags komt de man terug en vraagt opnieuw naar Nathalie. Nathalie antwoordt dat het heel zelden gebeurt dat iemand haar twee nachten na elkaar vraagt, goed wetende dat zij nooit een korting geeft. Opnieuw legt de man 5 briefjes van 200 Euro neer en samen met de jonge dame gaat hij naar de kamer en een uurtje later gaat hij weer rustig weg.
Ongelooflijk, maar de derde dag staat de man daar terug. Opnieuw betaalt hij 1.000 Euro en opnieuw gaan ze naar de kamer. Na een uurtje komen ze buiten en Nathalie vraagt aan haar trouwe klant: "Nog niemand heeft drie dagen op rij van mijn diensten gebruik gemaakt. Ik hoor dat je niet van hier bent, van waar ben je eigenlijk?"
"Ik woon in Tongeren.", antwoordt de man. "Echt waar? Ik heb daar nog familie wonen!", zegt Nathalie verrast. "Dat weet ik.", antwoordt de klant, "Uw vader is onlangs overleden en ik ben de verzekeringsmakelaar van de familie. Uw twee zussen hebben me de opdracht gegeven om uw deel van de levensverzekering, zijnde 3.000 Euro, uit te betalen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zit ie er in? (7.85/10)
Op een dag ontmoet Jane,Tarzan in de jungle. Zoals geweten is ze vrijwel onmiddellijk verkocht en uitermate aangetrokken tot deze wildeman en tijdens een gesprek babbelen ze over zijn leven in de jung...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Borstvoeding (6.7/10)
Een vrouw komt bij de dokter met een baby op haar arm.De dokter onderzoekt de baby, controleert diens gewicht en stelt vast dat het onder het gemiddelde ligt.
Hij vraagt aan de vrouw : ...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Koud buiten (7.2/10)
Er zitten twee babys in een buik, zegt de een tegen de andere:"Volgens mij is het koud buiten."
"Hoe weet je dat?" vraagt de andere.
Zegt de ene: "Er ...
Mop verder lezen (Je hebt 81% gelezen)
