Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dekens van Koos
Op de markt staat een kraam met wollen dekens en er hangt een bord bij met de tekst: Alleen onder de dekens van Koos blijft u kinderloos! De dekens vinden grif aftrek. Maar na enige maanden komt een boze vrouw haar beklacht doen: 'Uw reclame was misleidend! Ik hoor zojuist van de dokter dat ik een baby verwacht....' Koos vraagt: 'Door wie is het kind verwekt?' De vrouw: 'Door mijn man natuurlijk!' Koos: 'Maar dan heeft U zich niet aan de gebruiksaanwijzing gehouden. Kijk, hier staat duidelijk dat je ALLEEN onder mijn dekens moet slapen...'Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een vraag voor mannen (7.51/10)
Op de lagere school is het op vrijdagmiddag, tussen half vier en vier uur, vrij vragen stellen. Jantje steekt zijn vinger op en vraagt: "Kan een meisje van 8 jaar een kindje krijgen?". "...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Fijne vakantie (7.27/10)
Ik kom laatst een vriend van me tegen en ik zeg: "Hoe was je vakantie?"Zegt ie: "Breek me de bek niet open. Ik heb er een gebroken lul aan overgehouden."
Du...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
3 Homo Moppen (6.33/10)
Wat zijn 10 homo's achter elkaar?- Een pijpleiding
En wat zijn dan 10 homo's boven op elkaar?
- Een boortoren
Er zitten 4 homo's in bad 1 laat een schee...
Mop verder lezen (Je hebt 77% gelezen)
