Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dekens van Koos
Op de markt staat een kraam met wollen dekens en er hangt een bord bij met de tekst: Alleen onder de dekens van Koos blijft u kinderloos! De dekens vinden grif aftrek. Maar na enige maanden komt een boze vrouw haar beklacht doen: 'Uw reclame was misleidend! Ik hoor zojuist van de dokter dat ik een baby verwacht....' Koos vraagt: 'Door wie is het kind verwekt?' De vrouw: 'Door mijn man natuurlijk!' Koos: 'Maar dan heeft U zich niet aan de gebruiksaanwijzing gehouden. Kijk, hier staat duidelijk dat je ALLEEN onder mijn dekens moet slapen...'Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Homo's overtroeven (6.56/10)
Drie homo's zitten in de sauna en plotseling rinkelt er iets. En de eerste homo haalt een gsm uit zijn gat en begint te bellen; Dan rinkelt er weer iets en de tweede homo haalt ook een gsm uit zijn ga...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
Waarom een witte bruid? (6.05/10)
Waarom draagt de bruid wit?...
Het is mooi als de vaatwasser bij de frigo en het fornuis past.
...
Mop verder lezen (Je hebt 171% gelezen)
een afgesneden penis (6.02/10)
Een man en vrouw zitten in de wagen en hebben een verschrikkelijke ruzie. De man heeft de vrouw bedrogen en zij wil het daar niet bij laten. Het loopt uit de hand en de vrouw neemt een mes, snijdt zij...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
