Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dekens van Koos
Op de markt staat een kraam met wollen dekens en er hangt een bord bij met de tekst: Alleen onder de dekens van Koos blijft u kinderloos! De dekens vinden grif aftrek. Maar na enige maanden komt een boze vrouw haar beklacht doen: 'Uw reclame was misleidend! Ik hoor zojuist van de dokter dat ik een baby verwacht....' Koos vraagt: 'Door wie is het kind verwekt?' De vrouw: 'Door mijn man natuurlijk!' Koos: 'Maar dan heeft U zich niet aan de gebruiksaanwijzing gehouden. Kijk, hier staat duidelijk dat je ALLEEN onder mijn dekens moet slapen...'Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Op de naaktcamping (7.81/10)
Pietje gaat met zijn ouders naar een naaktcamping. Als pietje al een dag op de camping is geweest, zegt hij tegen zijn moeder: "Ik heb vrouwen gezien met kleine tieten en met grote tieten."<...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Sexuele voorlichting (7.97/10)
Mam, is het waar wat ik net van een meisje op school heb gehoord?" vraagt een tienermeisje aan haar moeder. "Komen baby's er echt uit op de plek waar de jongens hun ding er in stoppen?&quo...Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)
Oekoeboekoe (6.62/10)
Er loopt een man in het bos, het grote homo bos der negers. Hij wandelt en wandelt, ondertss en deuntje aan het fluiten, als er opeens 10 negers uit de struike springen, en hem goed vasthouden dat hij...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
