Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Opgewonden gorilla
Een echtpaar was een dagje uit naar de dierentuin. Toen ze bij het apenhuis bij de grote gorilla kwamen, zei de man tegen zijn vrouw,"Open je blouse een beetje". Toen ze dat deed, kwam de gorilla dichter bij het raam. Toen zei de man tegen zijn vrouw, "probeer nog een paar knoopjes lager".Nadat ze dat deed, sloeg de gorilla zich op zijn borst. "Haal je ene borst uit je blouse", zei de man verder. Toen ze dat deed, werd de gorilla helemaal wild en sloeg steeds vaker en harder op zijn borst.
"Doe je rokje eens omhoog. Even kijken hoe hij reageert".
Nu werd de gorilla helemaal wild en oncontroleerbaar. Hij liep rond in zijn kooi en sloeg zijn kop tegen de ruiten. Toen zei de man tegen zijn vrouw : "Doe je slipje eens naar beneden". De vrouw keek eerst eens om zich heen voor ze verder ging met het spelletje. Nu kon de gorilla zich bijna niet meer inhouden en stond letterlijk op knappen.
De man opende de kooi daarna en duwde zijn vrouw naar de gorilla toe en gooide de deur dicht. De vrouw keek hem onbegrijpend aan, waarna hij uitriep : "En probeer die gorilla nu maar eens te vertellen dat je hoofdpijn hebt!!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vrouwen en sex (6.83/10)
Een vrouw komt in het drijfzand terecht en zakt langzaam maar zeker steeds dieper weg in de zuigende bodem. Ze is al tot haar middel weggezakt als er een man passeert. Uiteraard roept de ongelukkige v...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Wat kwam hij hier doen? (7.59/10)
De boerendochter zegt tegen de boer (die net terug was van de wei), "Daarnet is er iets heel vreemd gebeurd. Er was een man die aanbelde en toen ik de deur opende begon hij me te kussen."Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Zijne ene pleziertje... (6.94/10)
Kevin is al jaren werkloos en heeft het in het leven niet gemakkelijk. Hij woont drie hoog op een achterkamertje met zijn vrouw en zes kinderen. Kevin heeft maar een pleziertje in het leven en dat is ...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)