Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Opgewonden gorilla
Een echtpaar was een dagje uit naar de dierentuin. Toen ze bij het apenhuis bij de grote gorilla kwamen, zei de man tegen zijn vrouw,"Open je blouse een beetje". Toen ze dat deed, kwam de gorilla dichter bij het raam. Toen zei de man tegen zijn vrouw, "probeer nog een paar knoopjes lager".Nadat ze dat deed, sloeg de gorilla zich op zijn borst. "Haal je ene borst uit je blouse", zei de man verder. Toen ze dat deed, werd de gorilla helemaal wild en sloeg steeds vaker en harder op zijn borst.
"Doe je rokje eens omhoog. Even kijken hoe hij reageert".
Nu werd de gorilla helemaal wild en oncontroleerbaar. Hij liep rond in zijn kooi en sloeg zijn kop tegen de ruiten. Toen zei de man tegen zijn vrouw : "Doe je slipje eens naar beneden". De vrouw keek eerst eens om zich heen voor ze verder ging met het spelletje. Nu kon de gorilla zich bijna niet meer inhouden en stond letterlijk op knappen.
De man opende de kooi daarna en duwde zijn vrouw naar de gorilla toe en gooide de deur dicht. De vrouw keek hem onbegrijpend aan, waarna hij uitriep : "En probeer die gorilla nu maar eens te vertellen dat je hoofdpijn hebt!!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
All in the family (6.99/10)
Vader wordt gepijpt door zijn dochter." Schatje", zegt hij, "Je pijpt bijna zo goed als mama."
" Ik weet het" zegt de dochter," mijn broer heeft het m...
Mop verder lezen (Je hebt 90% gelezen)
Gezegd is gezegd (6.71/10)
Een bende zatte struikrovers overvallen een trein en de leider van de bende zegt tegen de reizigers: Uw geld of uw leven, wij gaan alle mannen verkrachten en de vrouwen doodschieten."Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)
Smaakpapillen (7.5/10)
Tijdens een les biologie aan de Havard universiteit gaf de prof een uitweiding over het glucose gehalte in het mannelijke zaad. Dankzij deze glucose kunnen de spermacellen lange tijd overleven op zoek...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)