Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Krokodil op café
Er komt een man met een krokodil het cafe binnen en bestelt een biertje. De barkeeper ziet de krokodil en zegt: "Weg met dat beest, dat is veel te gevaarlijk."De man antwoordt: "Maar dat beest doet nog geen vlieg kwaad." En om het te bewijzen legt hij zijn hand in de bek van de krokodil en er gebeurt niets. Maar de barkeeper herhaalt: "Nee, weg met dat beest."
Dan haalt de man z'n lul uit z'n broek en legt die in de bek van de krokodil en geeft daarna een harde ram op de kop van de krokodil en nog steeds is er niets gebeurd.
Daarop vraagt de man of iemand anders het in het cafe ook eens wil proberen, waarop een oud vrouwtje achter in het cafe opstaat en zegt: "Als je maar niet zo hard op m'n hoofd slaat."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De Zwitserse berenlul (6.09/10)
Een fors geschapen kerel loopt de kroeg binnen en bestelt een bier. Met een enorm hoge stem wordt de bestelling gedaan. Na een aantal biertjes verder komt de uitbater bij hem en zegt: "zou je nie...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Barbeque aansteken (7.64/10)
Een man en zijn vrouw, ruim 30 jaar getrouwd, waren in de tuin aan het werk. Hij was bezig de barbecue schoon te maken en zij stond gebukt wat onkruid uit een perkje te verwijderen. Op een gegeven mom...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Texaans koppel (6.33/10)
Een koppel gaat in Texas wonen en de man van het koppel heeft al altijd van die texaanse cowboylaarzen willen hebben. Dus hij naar de winkel om die laarzen aan te kopen, waarna hij huiswaarts keert me...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
