Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bedwelmd door de woestijn
Er loopt een man al dagenlang een beetje bedwelmd door de woestijn. Opeens ziet hij daar 40 nonnen staan. De man neukt ze alle 40. Hij loopt weer verder en hij moet ontzettend veel schijten.Dus hij gaat achter een heuveltje zitten en veegt z'n kont af met helmgras. Daarna ziet hij weer 40 nonnen staan en hij neukt ze weer alle 40. Na een tijdje moet hij weer ontzettend veel schijten dus hij gaat weer achter een heuveltje zitten en veegt z'n kont af met helmgras.
Op een gegeven moment wordt hij wakker.
Z'n vrouw zegt tegen hem: "Ik vind het niet erg dat je me 80x op een nacht neukt, maar om dan vervolgens 2x op m'n buik te zitten schijten en je kont af te vegen met m'n schaamhaar, dat vind ik toch te ver gaan!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Geen schoolslag (6.76/10)
Waarom kan een blondje geen schoolslag zwemmen?- Zodra ze nat wordt, gaat ze op haar rug liggen....
Mop verder lezen (Je hebt 175% gelezen)
Maximum snelheid (6.72/10)
Wat is de maximale snelheid van neuken?68! Waarom? Want bij 69 ga je over de kop!
...
Mop verder lezen (Je hebt 190% gelezen)
Wedden voor een miljoen? (8.01/10)
Een klein oudje gaat op een mooie dag naar de Fortis Bank met een grote zak geld. Bij de loketbediende vraagt ze om een onderhoud met de directeur om dat geld op een rekening te zetten. Na aandringen ...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
