Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hoe gaat ons kindje heten?
Een meisje van 16 gaat voor het eerst naar de disco.Haar moeder neemt haar vlak voordat ze gaat, nog even apart en zegt: "Er zullen wel wat jongens zijn vanavond die je lastig gaan vallen. Die zijn er altijd. Zodra je vindt dat iemand te ver gaat, zeg je gewoon: "En hoe denk je dat ons kind gaat heten?, dan zijn ze zo weg!"
Het meisje gaat weg, staat gezellig te dansen met wat vriendinnen in de disco, komt er ineens een jongen voor haar staan. Hij begint met haar te dansen, komt steeds dichterbij en begint haar dan ineens te zoenen.
Zij zegt: "En hoe denk je dat ons eerste kind gaat heten?" De jongen weet niet hoe snel hij weg moet komen.
Een tijdje later gebeurt hetzelfde. Weer stelt ze de vraag. De jongen verzint een lullig excuus en komt niet meer terug.
De disco gaat dicht. Ze staan nog even buiten, komt er een jongen op haar af gelopen. Hij vraagt: "Wil je misschien nog even met mij door het park lopen?";
Ze vindt het goed en na een tijdje gaan ze op een bankje zitten. Ze praten wat, tot de jongen haar opeens begint te zoenen. Ze spreekt de magische woorden, maar hij blijft gewoon doorgaan. Dan gaat hij met zijn handen onder haar bloesje. Ze zegt weer het zinnetje, maar ongestoord gaat de jongen zijn gang. Hij gaat steeds verder: bloes uit, rok uit, bh uit, panty uit, condoom om en doet de horizontale mambo jambo met haar .
Zij: "HOE DENK JE DAT ONS EERSTE KIND GAAT HETEN?!?!"
Hij doet zijn condoom af, legt er een knoop in en zegt: "Als hij hier uitkomt, David Copperfield!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Opwindende dingen (7.66/10)
De meester vraagt in de klas of de kinderen voorbeelden kunnen geven van dingen die mensen opgewonden maken.Anneke steekt haar vinger op en zegt: "Koffie. "
De meeste...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Lang geleden (7.5/10)
Een heel oud mannetje komt bij een hoertje, want hij wil er graag eens tegenaan.Maar wat het hoertje ook doet; strippen, strelen, het helpt allemaal niets, hij krijgt hem niet omhoog.
...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
Sex in het bejaardentehuis (7.85/10)
Georgette en Marcelleke wonen beiden in een bejaardentehuis, en hebben iets met elkaar. Ze zijn beide 96 jaar en aan hun rolstoel gekluisterd. Elke avond hebben ze een afspraakje in de TV zaal. George...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)