Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De boot lekt
2 Hollanders zitten in een bootje op een vijver niet ver van hun huis. Opeens zegt de ene Hollander tegen de andere: "Hé, Kees kijk nouw es, onze boot lekt".Kees: "Maak vlug een ander gat waarlangs het water er uit kan lopen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Opblaaspop (6.77/10)
Er komt een man in een seksshop om een opblaaspop te kopen, de verkoper vraagt of hij een blonde, zwarte of bruine wil.De man wil een blonde.
De verkoper vraagt ook of hij ene wil met...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
Hollands verstand of gierig? (6.45/10)
Een Belg komt toevallig een Hollandse vriend tegen in Parijs.Ze slaan een praatje en de Hollander vertelt dat hij er op huwelijksreis is.
"Waar is je bruid dan?" vraa...
Mop verder lezen (Je hebt 58% gelezen)
Turks elftal gegijzeld (7.91/10)
Terwijl ik vanmorgen in mijn auto geduldig voor het stoplicht wachtte, kwam er een man met een oranje voetbalpetje naar mijn auto toegelopen. Hij klopte op mijn raam en wenkte mij dat hij me iets wild...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
