Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Rode ogen na de sex
Waarom hebben Marokkanen altijd van die rode ogen na de sex?- Van de Pepperspray!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Indianen op de trein (6.53/10)
Een Indiaan en zijn vrouw reizen voor het eerst van hun leven in de slaapwagen van een trein. Hij ligt in het bovenste bed en zij in het onderste. Midden in de nacht krijgt de roodhuid plotseling dors...Mop verder lezen (Je hebt 41% gelezen)
100 Frank op de Bank (7.37/10)
In een grensdorpje komt een Nederlander de bank binnen en vraagt aan de bediende: "Ik wil graag honderd frank lenen." De bankbediende is verbaasd en zegt: "Voor zulke kleine bedragen we...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Toekomstvoorspellingen (6.86/10)
Den osama en den george zitten gezellig wat te praten, via allerlei omwegen beginnen ze over tv programma's te praten den osama zegt tegen george dat hij niet snapt dat er in star strek chinezen en ne...Mop verder lezen (Je hebt 59% gelezen)
