Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Beeld zonder klank
Jan en zijn vrouw Miep hebben knallende ruzie en zoals het hoort spreken ze al een dag of twee niet meer tegen elkaar. Zondagavond legt hij een briefje op haar nachtkastje waarop staat: Miep, wil je me morgen om half acht wekken?De volgende morgen wordt de man om elf uur wakker.
Er ligt een briefje op zijn nachtkastje waarop staat: Opstaan, Jan! Het is half acht!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Waar is mijn man vanavond? (7.18/10)
Hoe noemt men een vrouw die exact weet waar haar man elke avond is?- Een weduwe....
Mop verder lezen (Je hebt 208% gelezen)
Water in de carburateur (6.55/10)
Een vrouw komt op een middag thuis en zegt tegen haar man: "Schatje, de auto start niet meer, maar ik weet wat het probleem is" "Wat dan?" vraagt haar man. De vrouw antwoordt: &quo...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
De 1e Affaire (7.16/10)
Een getrouwde man heeft een verhouding met zijn secretaresse. Op een dag konden ze geen weerstand meer bieden aan hun verlangens en ze reden naar haar huis en bedreven de hele middag gepassioneerd...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
