Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Beeld zonder klank
Jan en zijn vrouw Miep hebben knallende ruzie en zoals het hoort spreken ze al een dag of twee niet meer tegen elkaar. Zondagavond legt hij een briefje op haar nachtkastje waarop staat: Miep, wil je me morgen om half acht wekken?De volgende morgen wordt de man om elf uur wakker.
Er ligt een briefje op zijn nachtkastje waarop staat: Opstaan, Jan! Het is half acht!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nog een Barbie als cadeau (7.51/10)
Rene rijdt naar huis als hij zich plotseling realiseert dat hij nog een cadeautje moet kopen voor zijn dochter's verjaardag. Hij stapt de speelgoed winkel binnen en vraagt naar de prijs van een Barbie...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
De 1e Affaire (7.16/10)
Een getrouwde man heeft een verhouding met zijn secretaresse. Op een dag konden ze geen weerstand meer bieden aan hun verlangens en ze reden naar haar huis en bedreven de hele middag gepassioneerd...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
De 3e Affaire (7.59/10)
Een aflegger in het mortuarium was 's avonds laat aan het werk. Zijn taak was het de doden vóór ze werden begraven of gecremeerd te onderzoeken. Toen hij het lichaam van meneer Schwartz onderzocht, de...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
