Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bretellen
Staan twee Nederlanders op de Eiffeltoren een praatje te slaan. Plotseling valt er een naar beneden. De ander kan hem nog net pakken bij zijn bretellen. Nou daar hangt hij dan.Plotseling gaat die Nederlander die hangt keihard lachen en komt niet meer bij van het lachen.
De Nederlander die hem vast houdt zegt: "Ik snap niet wat er valt te lachen, maar ik hou je bijna niet meer."
Zegt die Nederlander die hangt: "Hahaha, dat is me ook wat moois, als de bretellen knappen krijg je ze in je smoel."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Paard op cafe (7.47/10)
Er komt een man een cafe binnen en ziet een pot met 5 cent muntstukken staan. Hij vraagt aan de barman: "Waarom staat die pot met vijfjes hier?" De barman antwoordt: "Als jij het paard ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Definitie (6.43/10)
De onderwijzers vraagt: "Hoe noem je iemand die maar praat en praat, terwijl niemand luistert?"
Een leerling antwoordt: "Een schooljuffrouw!"
...
Mop verder lezen (Je hebt 104% gelezen)
Vervelende joggers (7.82/10)
Een man rijdt in zijn auto op de snelweg.Hij is al lang aan het rijden en hij besluit om eventjes op een parking te stoppen en wat uit te rusten.
Hij gaat de eerste parking er af en par...
Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
