Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bretellen
Staan twee Nederlanders op de Eiffeltoren een praatje te slaan. Plotseling valt er een naar beneden. De ander kan hem nog net pakken bij zijn bretellen. Nou daar hangt hij dan.Plotseling gaat die Nederlander die hangt keihard lachen en komt niet meer bij van het lachen.
De Nederlander die hem vast houdt zegt: "Ik snap niet wat er valt te lachen, maar ik hou je bijna niet meer."
Zegt die Nederlander die hangt: "Hahaha, dat is me ook wat moois, als de bretellen knappen krijg je ze in je smoel."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vervelende joggers (7.82/10)
Een man rijdt in zijn auto op de snelweg.Hij is al lang aan het rijden en hij besluit om eventjes op een parking te stoppen en wat uit te rusten.
Hij gaat de eerste parking er af en par...
Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Waarom steekt kip straat over? (6.71/10)
WAAROM STEEKT DE KIP DE STRAAT OVER?Antwoord:
SCHOOLJUFFROUW:
Om aan de overkant te komen.
PLATO:
Omwille van het Hogere Doel.
ARISTO...
Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
Naar de rechter (7.96/10)
Een jonge vrouw, die enkele maanden in verwachting was, nam plaats in een autobus. Zij bemerkte dat een jonge man, die tegenover haar zat, naar haar glimlachte. Enigszins beledigd schoof zij een stukj...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
