Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Bretellen

Staan twee Nederlanders op de Eiffeltoren een praatje te slaan. Plotseling valt er een naar beneden. De ander kan hem nog net pakken bij zijn bretellen. Nou daar hangt hij dan.
Plotseling gaat die Nederlander die hangt keihard lachen en komt niet meer bij van het lachen.
De Nederlander die hem vast houdt zegt: "Ik snap niet wat er valt te lachen, maar ik hou je bijna niet meer."
Zegt die Nederlander die hangt: "Hahaha, dat is me ook wat moois, als de bretellen knappen krijg je ze in je smoel."



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Hoe lang heb ik te leven? (6.17/10)

Een doodzieke man gaat op consultatie bij zijn huisdokter:

"Dokter, hoe lang heb ik nog te leven?"
"Laat ik het u zo zeggen: als iemand u een langspeelplaat cadea...

Mop verder lezen (Je hebt 75% gelezen)


Ik heb AIDS! (6.34/10)

Een gast en vrouw hebben gedaan met neuken.
Zitten ze beide op de rand van het bed. Begint de vrouw te giechelen: "Hihihi, moet ge nu eens iets weten? ik heb AIDS!!! Hahahaha"
...

Mop verder lezen (Je hebt 69% gelezen)


Feestje (6.17/10)

Katrien staat op het punt om naar het feestje van Joeri te gaan en neemt afscheid van haar moeder. "Zit mijn haar goed?" vraagt ze aan haar moeder.
"Ja", antwoordt de moede...

Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)


Mop details

Categorie: Absurde Moppen
Moppentapper: dieterb
Datum: 26-02-2019
Maal bekeken: 10369
Aantal stemmen: 68
Gemiddelde score: 6.68

11
2
2
4
1
3
10
10
6
19
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish