Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Maximum snelheid
Wat is de maximale snelheid van neuken?68! Waarom? Want bij 69 ga je over de kop!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Gevochten? (6.04/10)
Moos staat bij een boer in het weiland naar de koeien te kijken. Plots opent de boer het hek en dendert er een stier naar een op leeftijd zijnde koe in de wei. De boer begint de koe te bereiden gelijk...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Zijne ene pleziertje... (6.94/10)
Kevin is al jaren werkloos en heeft het in het leven niet gemakkelijk. Hij woont drie hoog op een achterkamertje met zijn vrouw en zes kinderen. Kevin heeft maar een pleziertje in het leven en dat is ...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Twee hongerige zwervers (7.51/10)
Twee zwervers lopen over een landweggetje, stuiterend van kant naar kant, vaag van de honger. Opeens zien ze een boerderij! Met een sukkeldrafje gaan ze erop af en kloppen op de deur. Dan doet er een ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
