Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Maximum snelheid
Wat is de maximale snelheid van neuken?68! Waarom? Want bij 69 ga je over de kop!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bij de gynaecoloog (7.77/10)
Een bloedmooie vrouw gaat naar de gynecoloog. De arts bekijkt haar eventjes, en al zijn beroepseer is vergeten, zo mooi en sexy is ze. Hij vraagt haar zich uit te kleden, de vrouw doet het, en legt zi...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Welkom in de parochie (7.98/10)
Drie echtparen, een bejaard, een van middelbare leeftijd en een net getrouwd stel willen toetreden tot een kerk. De priester vertelt: "We stellen speciale eisen aan nieuwe parochianen: Je mag twe...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Naar California (7.06/10)
Er gaan eens twee luizen naar California en ze ontmoeten elkaar op het strand. De eerste ziet dat de andere luis heel uitgeput eruit ziet en vraagt wat er is gebeurt. Ze zegt: " Ik ging dus in de...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
