Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De eerste keer
Een oude vrouw in het bejaardentehuis wordt 80 jaar. De verpleegsters willen haar iets bijzonders geven en vragen aan haar wat ze graag wil hebben. Zij zegt: "Ik heb het nog nooit gedaan, dat zou ik wel eens mee willen maken."De verpleegsters halen geld op en regelen een gigolo. Deze komt op haar verjaardag naar het bejaardentehuis, kamer 12 op de eerste etage. Na een uur komt hij naar beneden, wordt betaald en gaat weg.
De verpeegsters vliegen naar boven en vragen: "En, hoe was het?" "Nou geweldig," zegt de oude vrouw, "dat ik dat nooit eerder heb gedaan en die man vond het ook heel leuk, hij deed het volgens mij ook voor de eerste keer."
"Hoezo?" vraagt een van de verpleegsters.
"Nou," antwoordt de vrouw, "die van hem zat nog helemaal in plastic!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Skiën in bed (7.29/10)
3 mannen zijn op ski-vakantieZe slapen met z'n drieën in een twee-persoons bed.
Op een ochtend wordt de linkse man wakker en zegt; 'Hoe kan dat nou? Ik voel me precies afgetrokken!'
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Naar de winkel om tampax (7.44/10)
Ne gast komt de supermarkt binnen en vraagt aan de kassierster: waar vind ik de Tampax ??Derde gang links meneer, antwoordt de kassierster.
Een kwartiertje later passeert hij ...
Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Gevochten? (6.04/10)
Moos staat bij een boer in het weiland naar de koeien te kijken. Plots opent de boer het hek en dendert er een stier naar een op leeftijd zijnde koe in de wei. De boer begint de koe te bereiden gelijk...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
