Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ouderdomskwaaltjes
Twee oudere mannen, de Hubert en de Freddy zitten op een bank te kletsen over de goeie oude tijd."Awel " zegt Hubert, " ik ben nu 68 en ik voel niks anders dan pijn en ongemak. Ik weet wat ouder worden is. Hoe voelt gij u?"
"Ik voel me zoals een pasgeboren baby!", antwoordt de Freddy.
"Allez gij, voelt gij u werkelijk zoals ne baby?"
"Yep", antwoordt hij , "geen haar, geen tanden en ik denk dat ik just in mijn broek gescheten heb!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Klassieke muziek is wel zwaar (6.93/10)
Mijnheer Janssen vindt zijn gebrekkige kennis van klassieke muziek een behoorlijk gemis. Hij besluit, in een desperate poging om iets van zijn culturele achterstand in te lopen, naar een uitvoering va...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Spiegelglas (7.21/10)
Er leefde eens heel lang geledeneen boertje werkzaam en tevreden.
Van weelde was hij niet gewend
een spiegel had hij nooit gekend.
Eens toen hij aan het sp...
Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Tot 10 tellen (6.38/10)
In een wachtkamer zitten 1 ex-mijnwerker en 1 ex-Fordarbeider te wachten voor op gesprek te komen bij de directeur voor een nieuwe job. De directeur roept 1 v/d ex mijnwerkers binnen en zegt: Ik zoek ...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
