Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ouderdomskwaaltjes
Twee oudere mannen, de Hubert en de Freddy zitten op een bank te kletsen over de goeie oude tijd."Awel " zegt Hubert, " ik ben nu 68 en ik voel niks anders dan pijn en ongemak. Ik weet wat ouder worden is. Hoe voelt gij u?"
"Ik voel me zoals een pasgeboren baby!", antwoordt de Freddy.
"Allez gij, voelt gij u werkelijk zoals ne baby?"
"Yep", antwoordt hij , "geen haar, geen tanden en ik denk dat ik just in mijn broek gescheten heb!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Race (6.02/10)
Een 2pktje staat met pech op de pechstrook.Vele auto's vliegen voorbij, tot plots een zware BMW stopt om hulp te bieden aan het 2pktje.
De bestuurder van het 2pktje had geen ben...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Het arme jongetje (7.99/10)
Een heel arm jongetje wil graag een nieuwe fiets voor Sinterklaas maar zijn gescheiden moeder kan die niet betalen. Moeder stelt voor om een brief aan Sinterklaas te schrijven waarin hij desnoods om g...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
Ongelukje met de wagen (7.71/10)
Een man en een vrouw zijn betrokken geraakt bij een auto ongeluk, het is een ernstig ongeluk.Allebei hun auto's liggen in de kreukels, maar gek genoeg is geen van beide passagiers gewond.
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)