Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Varkens neuken

Een boer wil zijn 60 varkens geil maken maar weet niet hoe hij dat moet doen, dus hij naar de dokter. De dokter heeft echter ook geen idee alleen kon hij hem vertellen dat als varkens geil waren ze in de modder gingen liggen.

De boer weet niets anders dan ze zelf een keer een goede beurt te geven, dus hij stopt de 60 varkens in zijn veewagen en gaat naar het bos waar hij ze alle 60 begint te pompen.

Weer thuis aangekomen gaat hij in bed liggen en als hij de volgende dag wakker wordt, kijkt hij uit het raam en ziet dat de varkens niet in modder liggen. Hij moet het wel verkeerd hebben gedaan dus hij besluit om ze nog een keer een beurt te geven,d us hij stopt de 60 varkens in zijn veewagen en gaat naar het bos waar hij ze alle 60 begint te pompen.

Weer thuis aangekomen is hij moe en gaat hij in bed liggen en als hij de volgende dag wakker wordt, kijkt hij uit het raam en ziet dat de varkens niet in modder liggen.
Raderoos gaat hij nog een keer met de veewagen het bos met ze in en pompt ze alle 60 nog 1x heel goed.
Doodmoe gaat hij in bed liggen en wordt de volgende morgen pas wakker.

Hij is nog zo moe dat hij zijn vrouw vraagt of ze even uit het raam wil kijken of de varkens in de modder liggen.
Komt zijn vrouw na een tijdje terug en zegt: "De varkens liggen niet in de modder Henk, maar ze zitten wel alle 60 in de veewagen en één drukt er op de claxon."



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Blinde met schuurpapier (6.67/10)

Wat zegt een blinde als je hem schuurpapier geeft?

- Miljaarde dat is klein geschreven!
...

Mop verder lezen (Je hebt 180% gelezen)


Waarom steekt kip straat over? (6.71/10)

WAAROM STEEKT DE KIP DE STRAAT OVER?
Antwoord:

SCHOOLJUFFROUW:
Om aan de overkant te komen.

PLATO:
Omwille van het Hogere Doel.

ARISTO...

Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)


Zatlap op cafe (6.55/10)

Ne zatlap valt op café een vrouw lastig.
"Amai, gij zijt lelijk!"
De vrouw: "Ja, maar gij zijt zat."
De zatlap: "Ok ok, maar dat is morgen weer over!&q...

Mop verder lezen (Je hebt 94% gelezen)


Mop details

Categorie: Absurde Moppen
Moppentapper: Seal
Datum: 02-09-2018
Maal bekeken: 66910
Aantal stemmen: 271
Gemiddelde score: 7.62

26
9
4
3
11
13
16
47
44
98
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish