Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Opscheppende militairen
Er staan een paar militairen tegenover elkaar op te scheppen over hoe hoog hun IQ wel niet is.Dan komt er iemand naast staan, die al een tijdje heeft staan luisteren. Hij zegt: "Nee jongens, het meten van je slimheid aan de hand van het IQ is al lang verleden tijd. Ze hebben al lang een nieuwe eenheid gevonden: de 'tère.'" Al die militairen knikken zo'n beetje en zeggen allemaal zoiets van: "Ja,daar hebben we wel eens iets over gehoord."
Dan zegt de man: "Ik zal een voorbeeld geven. Einstein bijvoorbeeld, was heel erg slim. Hij was dus een 'mega-tère'. Kijk ik, ik ben niet zo slim, ik ben een 'kilo-tère'. En ja, dan heb je natuurlijk ook nog de militairen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Beledigd (6.99/10)
Een man moet voor de rechtbank verschijnen, omdat hij een agent 'ezel' noemde.Na een hele preek van de rechter vraagt de man: "Dus ik mag een agent geen 'ezel' noemen?"
"...
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Hoelang nog?? (7.07/10)
Een man komt bij de dokter en na controle zegt de dokter: "U hebt niet lang meer te leven."De man zegt: "Dokter, hoe lang nog?"
"Nog 10", antwoordt de do...
Mop verder lezen (Je hebt 60% gelezen)
Controlehulpje (6.16/10)
Rij ik met de auto door ons dorp, word ik aangehouden door de politie.Ik draai mijn raampje open,vraagt hij of ik mee wil werken aan een alcoholcontrole.
Waarop ik zei: "Oke, dat i...
Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)