Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De "ijverige" ambten
Een "chef" op 't Ministerie wil "de werklust en de motivatie" van "zijnpersoneel" een beetje "OP-PEPPEN"
Hij gaat naar de "openbare bibliotheek" en vraagt aan het onthaal
naar het boek "DE IJVERIGE AMBTENAAR" geschreven door de "Minister van
Tewerkstelling en Arbeid "
Zonder op te kijken zegt "de dame" aan het onthaal:
"IN DE KELDERVERDIEPING", Mijnheer, "BIJ DE AFDELING SPROOKJES"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Winderigheid (7.86/10)
Een klein oud vrouwtje gaat naar de dokter en zegt: "Dokter, ik heb een probleem met "scheetjes laten", het stoort mij eigenlijk niet, want mijn winden zijn altijd stil en ze ruiken nie...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
6 Brandweerkorpsen (6.98/10)
Een directeur van een chemisch bedrijf wordt 'snachts gebeld dat z'n bedrijf staat af te branden. Zijn bedrijf is heel goed beveiligd met een dikke betonnen muur omdat ze ook voor de NASA proeven doen...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Gestraft voor je huiswerk (6.33/10)
Jantje zat in de klas en vroeg aan de meester: "Meester, word je gestraft voor iets dat je niet gedaan hebt?" Waarop de meester antwoordde: "Natuurlijk niet Jantje, als je niets gedaan ...Mop verder lezen (Je hebt 46% gelezen)