Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hoe heet jij, mongooltje?
Er was eens een mongooltje dat op straat liep en hij kwam een meisje tegen.Vraagt hij aan dat meisje: 'Hoe heet jij?'
Meisje: 'Roosje'.
Mongooltje: 'En waaaroom?'
Meisje: 'Omdat er een roosje om m'n mama's buik gevallen is toen ik geboren werd'.
Het mongooltje loopt door en komt nog een meisje tegen. Hij vraagt opnieuw: 'Halloooo, hoe heeeet jij?'.
Meisje: 'Madeliefje'.
Mongooltje: 'En waaaroom?'
Meisje: 'Omdat er een madeliefje om m'n mama's buik gevallen is toen ik geboren werd en hoe heet jij?'
Mongooltje: 'Piaaaanoo'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Trotse vaders (7.47/10)
In een Brussels ziekenhuis zitten een Belg, een Nederlander en een Keniaan in de wachtzaal te wachten op nieuws van de gynaecoloog. Die komt binnen en zegt: Proficiat! “U bent alledrie vader van een z...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Snugger? (7.18/10)
Een Belg een Nederlander en een Duitser worden in Frankrijk door Chirac ter dood veroordeeld,en dus besluiten de Fransen een guillotine te nemen. Eerst is de Belg aan de beurt. "Heb je nog een la...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Turk in de Mercedes 500 SL (7.81/10)
Ne rijken Turk koopt een Mercedes 500 SL en rijdt ermee over de autostrade. Op een gegeven moment krijgt hij ne platten band. Hij zet de auto aan de kant en begint de band te verwisselen.Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
