Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De Nederlander & het konijntje
Een Nederlander doorkruist op één van zijn intelligente momenten het Vlaamselandschap, maar helaas is het geluk niet aan zijn zijde: hij knalt met zijn auto tegen een boom. De politie arriveert spoedig (zoals we gewoon zijn in België) en neemt een verklaring af. "Hoe komt het dat u tegen deze boom bent gereden?", vraagt de vriendelijke agent.
"Er zat een konijntje op de weg!", antwoordt de Nederlander op deze evidente vraag.
"Dan rijd je dat toch gewoon dood?", zegt de agent hierop.
"Tja, dat dacht ik ook, maar toen verstopte dat zich ineens achter deze boom!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hoeveel is de stand? (6.77/10)
3 turken en 3 marokanen krijgen ruzie op straat. Plots schiet een turk een marokaan neer.De 2e marokaan pikt dit niet en wilt wraak nemen, dus hij steekt een turk neer.
Hoeveel is de s...
Mop verder lezen (Je hebt 66% gelezen)
Meerderjarige marokkanen (8.01/10)
Zo was er eens een Marokkaanse vader die zijn 3 zonen bijeenroept voor een serieus gesprek: "Zonen, nu dat ge meerderjarig zijt, moet ge mee voor het geld zorgen. Ondanks alle bedragen die we van...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
'k Moet dringend schijten! (6.4/10)
2 hollanders rijden naar Antwerpen. Den ene hollander: "Nou man, ik moet dringend gaan schijten." De andere Hollander: "Ja man, ik zal hier wel even stoppen en vraagt het dan met een an...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
