Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De Nederlander & het konijntje
Een Nederlander doorkruist op één van zijn intelligente momenten het Vlaamselandschap, maar helaas is het geluk niet aan zijn zijde: hij knalt met zijn auto tegen een boom. De politie arriveert spoedig (zoals we gewoon zijn in België) en neemt een verklaring af. "Hoe komt het dat u tegen deze boom bent gereden?", vraagt de vriendelijke agent.
"Er zat een konijntje op de weg!", antwoordt de Nederlander op deze evidente vraag.
"Dan rijd je dat toch gewoon dood?", zegt de agent hierop.
"Tja, dat dacht ik ook, maar toen verstopte dat zich ineens achter deze boom!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nederlanders op de trein (7.99/10)
Drie Belgen en drie Nederlanders gaan samen met de trein op stap. De drie Nederlanders kopen elk een ticket aan het loket, de drie Belgen kopen er samen maar één. De Nederlanders zijn verwonderd: hoe ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Oerwoud (6.14/10)
3 negers, papa, mama en kindje neger lopen door het oerwoud op naar een rivier waar men volgens men zegt, na het overzwemmen, blank van wordt. Alleen, deze rivier zit vol piranas... Maar toch willen z...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Het donker kindje (7.74/10)
Een nederlander woont in afrika met zijn eveneens blanke echtgenote. Deze is hoogzwanger wanneer hij naar het moederbedrijf in Nederland afreist. Tijdens zijn afwezigheid bevalt zijn vrouwtje van een ...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
