Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hersenwinkel
Een man komt in een hersenwinkel, en vraagt hoeveel hersenen kosten.Verkoper: "Die van een belg 20 euro, die van een spanjaard 20 euro, die van nen fransman 20 euro en die van een hollander 200 euro."
Man: "Euh, is er bij die van nen hollander geen 0 teveel in de prijs??
Waarop de verkoper: "Ah neen, die van nen hollander zijn zeer zeer zeldzaam!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
In de hoek gaan staan! (6.08/10)
Een neger komt bij de dokter en zegt: "Dokter, ik heb een serieuze stekende pijn in mijn voet." "Nou", zegt de dokter: "Doe maar eens al je kleren af." De man kijkt de do...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Enorme gasontploffing (7.61/10)
Er staat in Brussel een appartementsgebouw met 3 verdiepingen.Op het gelijkvloers woont een Turks gezin met 9 kinderen.
Op de eerste verdieping woont een Belg alleen.
...
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Toekomstvoorspellingen (6.86/10)
Den osama en den george zitten gezellig wat te praten, via allerlei omwegen beginnen ze over tv programma's te praten den osama zegt tegen george dat hij niet snapt dat er in star strek chinezen en ne...Mop verder lezen (Je hebt 59% gelezen)
