Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Trek uw plan
Een kopje thee en een kopje koffie staan samen op een salontafeltje. Plots zegt het kopje thee: "Amai, kopje koffie, wat sta jij daar mooi te dampen.""Ja," zegt het kopje koffie, "ik ben lekker heet!"
"Had je dat niet eerder kunnen zeggen?" zegt het kopje thee, "ik sta hier al drie minuten te trekken.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wedden voor een miljoen? (8.01/10)
Een klein oudje gaat op een mooie dag naar de Fortis Bank met een grote zak geld. Bij de loketbediende vraagt ze om een onderhoud met de directeur om dat geld op een rekening te zetten. Na aandringen ...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
Vrouwonvriendelijke mop (6.19/10)
Een man komt thuis van zijn werk en roept zijn vrouw bij zich."Schatje" zegt hij " mag ik hem eens in jou oor steken ?"
"In mijn oor ?!?" zegt de vrouw ve...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
Meer tijd (6.27/10)
Een man vrijt voor de eerste keer met zijn vriendin op de achterbank van zijn auto. Als ze klaar zijn zucht hij:" Als ik geweten had dat je nog maagd was, had ik er meer tijd voor genomen." ...Mop verder lezen (Je hebt 67% gelezen)
