Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wat kwam hij hier doen?
De boerendochter zegt tegen de boer (die net terug was van de wei), "Daarnet is er iets heel vreemd gebeurd. Er was een man die aanbelde en toen ik de deur opende begon hij me te kussen."De boer: "Zei hij iets?"
De boerendochter: "Nee, maar toen begon hij me uit te kleden en raakte me overal aan."
De boer: "Zei hij iets?"
De boerendochter: "Nee, maar dat is nog niet alles, hij nam mij mee naar boven en begon intens te vrijen met mij."
De boer: "Zei hij iets?"
De boerendochter: "Nee, daarna is hij vertrokken."
De boer: "Dan zullen we nooit weten wat hij hier kwam doen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Pastoor op vakantie (7.11/10)
Een pastoor wil op vakantie gaan maar wil graag dat het biechten tijdens zijn afwezigheid doorgaat. Daarom vraagt hij aan de koster om, tijdens zijn vakantie, voor hem waar te nemen met biechten. Alvo...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Sex in het donker (7.93/10)
Er was eens een koppel dat 20 jaar getrouwd was. Iedere keer als ze de liefde bedreven drong de man er op aan om de lichten uit te doen. Na 20 jaar begon de vrouw dat vreemd te vinden, en ze besloot o...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Schipbreukelingen (6.2/10)
6 mannen en 1 vrouw lijden schipbreuk op een onbewoond eiland.Na enige tijd beginnen de hormonen op te spelen.
Er wordt een mooie afspraakgemaakt: iedere dag van de week mag één van de...
Mop verder lezen (Je hebt 36% gelezen)
