Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Drie gedetetineerden
Twee blanke gevangenen en één zwarte gevangenen ontsnappen uit de gevangenis en zien drie bomen in de verte staan. Ze klimmen elk in een boom om aan de speurhonden te ontsnappen.Wanneer de flikken met hun honden aan de eerste boom komen, beginnen de honden te blaffen en te grommen. De eerste blanke gevangene roept: "Meoow" en de flikken denken dat het een kat is die in de boom vastzit.
Wanneer de flikken aan de tweede boom komen laat de tweede blanke gevangene een "Hoohoohoo" horen en de flikken denken dus dat het een uil is.
Wanneer de flikken aan de derde boom komen laat de neger een luide "Meeeeeeuuuuuuh" horen. De drie gedetineerden worden dus opnieuw gevangen genomen en als straf moeten ze worden geëxecuteerd. Ze staan daar nu alle drie tegen een muurtje om neergeschoten te worden.
De eerste blanke gevangene geeft niet vlug op en juist wanneer de sergeant "Klaar, richten..." roept springt de gevangene op en neer, wijst hij achter de flikken en roept "Tsunami, Tsunami!!" De flikken draaien zich om en de gevange springt over het muurtje achter zich.
De tweede blanke gevangene is nu aan de beurt om zijn dood te ontmoeten, maar ook hij geeft het niet op en wanneer de sergeant weer "Klaar, richten,..." blaft, springt de gevangene op en neer en schreeuwt "Tornado, tornado!!!" en weer trappen de flikken daar in en de tweede gevangene ontsnapt dan ook.
De neger is nu aan de beurt en hij besluit van ook iets soortgelijks te doen:
De sergeant: "Klaar, richten,..."
Waarop de neger: "Vuur, vuur!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik was het niet (6.51/10)
Nen Belg en nen Hollander lopen door het woud.Plots komen ze een leeuw tegen, de Belg neemt een stok en gooit deze naar de leeuw. Deze komt woedend op hen afgelopen.
De Belg kru...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Nieuwe thermos (7.37/10)
Een Nederlander komt bij Blokker in Antwerpen en ziet een thermosfles staan. Hij vraagt aan de verkoopster: Wat is dat? Awel, zegt de verkoopster, dat is een thermosfles, alles wat je er koud instopt ...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Haben sie? (6.75/10)
Komt een duitser in een wapenzaak en vraagt: 'Haben sie ein Revolver?' waarop de verkoper nee zegt.Dit terwijl de duitser in de vitrine een aantal revolvers ziet liggen.
'Haben ...
Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)