Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De Belg met de 2 lullen
Al jaren lang gaan twee in België wonende Nederlanders en hun Belgische vriend, biljarten op donderdag.Op een avond verschijnt opeens de Belg niet. De Hollanders beginnen ongerust te worden en om 23.00 uur besluiten zij de politie te waarschuwen. Ze geven hem op als vermist.
De agent vraagt dan: "Maar hoe ziet hij er uit?"
De Hollandse vrienden antwoorden: "Awel, hij is zwart van haar en heeft bruine ogen en is ongeveer 1,85 meter lang."
"Ja, maar heeft hij geen bijzondere kenmerken?" vraagt de agent, waarop de Hollanders lang nadenken en één van hen opeens zegt: "Ja, natuurlijk hij heeft twee lullen!"
De politieman vraagt: "Weet je dat wel zeker, heb je dat zelf gezien?"
De Hollandse vriend zegt: "Ik heb het nooit gezien, maar ik weet het zeker, want iedere donderdag als wij in het café binnenkomen zeggen de mensen om ons heen:
'Daar heb je die Belg ook weer met die twee lullen!'"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
E.T. en Marokkanen (7.53/10)
Vijf verschillen tussen E.T. en een Marokkaan...1- E.T. zag er beter uit!
2- E.T. leerde onze taal!
3- E.T. had z'n eigen fiets!
4- E.T...
Mop verder lezen (Je hebt 67% gelezen)
Hollander in een wapenwinkel (6.52/10)
Een Hollander gaat in België een wapenwinkel binnen en vraagt aan de verkoper: "hebben jullie vuurwapens?" Deze antwoord ondanks het feit dat de muur achter hem er vol van hangt: "Nee!&...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
De Irakese spits (7.17/10)
Een scout van voetbalclub Antwerp vertelt de trainer dat hij een fantastische jonge Irakese spits aan het werk heeft gezien in Bagdad. De trainer stapt onmiddellijk op het vliegtuig om een wedstrijd t...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)