Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dekens van Koos
Op de markt staat een kraam met wollen dekens en er hangt een bord bij met de tekst: Alleen onder de dekens van Koos blijft u kinderloos! De dekens vinden grif aftrek. Maar na enige maanden komt een boze vrouw haar beklacht doen: 'Uw reclame was misleidend! Ik hoor zojuist van de dokter dat ik een baby verwacht....' Koos vraagt: 'Door wie is het kind verwekt?' De vrouw: 'Door mijn man natuurlijk!' Koos: 'Maar dan heeft U zich niet aan de gebruiksaanwijzing gehouden. Kijk, hier staat duidelijk dat je ALLEEN onder mijn dekens moet slapen...'Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Snelle Henkie (7/10)
In een dorpje op het platteland komt een nieuw meisje te wonen. Ze wordt al vrij snel door haar nieuwe vriendinnen gewaarschuwd voor snelle Henkie. "Die is zo verschrikkelijk snel, voor je het we...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Ex-echtgenoot (7.65/10)
Een vrouw heeft haar ex-echtgenoot uitgenodigd op haar huwelijk.Tijdens het feest gaat de ex naar de nieuwe bruidegom en vraagt hem op een arrogante manier: "Hoe voelt het om in een gebruikt kana...Mop verder lezen (Je hebt 49% gelezen)
Pijn is fijn (6.08/10)
Een ervaren masochist is een beetje uitgekeken op de zogenaamd 'strenge' en gemene meesteressen die hem nauwelijks tot zijn genot kunnen brengen met hun zweepjes en andere martelwerktuigen. Hij zet ee...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
