Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dekens van Koos
Op de markt staat een kraam met wollen dekens en er hangt een bord bij met de tekst: Alleen onder de dekens van Koos blijft u kinderloos! De dekens vinden grif aftrek. Maar na enige maanden komt een boze vrouw haar beklacht doen: 'Uw reclame was misleidend! Ik hoor zojuist van de dokter dat ik een baby verwacht....' Koos vraagt: 'Door wie is het kind verwekt?' De vrouw: 'Door mijn man natuurlijk!' Koos: 'Maar dan heeft U zich niet aan de gebruiksaanwijzing gehouden. Kijk, hier staat duidelijk dat je ALLEEN onder mijn dekens moet slapen...'Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zijne ene pleziertje... (6.94/10)
Kevin is al jaren werkloos en heeft het in het leven niet gemakkelijk. Hij woont drie hoog op een achterkamertje met zijn vrouw en zes kinderen. Kevin heeft maar een pleziertje in het leven en dat is ...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Eerste naar de hemel (7.93/10)
Op een zomerse zondag stond een lerares voor haar zondagsklasje en vroeg ze aan haar kinderen: "Als je sterft en je gaat naar de hemel... welk lichaamsdeel gaat volgend jullie dan het eerst?"...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
De mens zonder slaap (7.6/10)
In de klas:Juffrouw Betty vraagt aan de kinderen van het 5de leerjaar
"Hoe lang een mens kan leven zonder te slapen?"
Flupke op de eerste rij van de klas zegt 24 uur. <...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
