Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dat nieuwe restaurant...
Een oudere man vertelt zijn vriend over een nieuw restaurant waar hij samen met zijn vrouw heeft gegeten. "Het eten en de bediening waren grandioos!" zegt hij. Zijn vriend vraagt: "Hoe heet dat nieuwe restaurant?" "Hmmmm, ik kan het me niet meer herinneren," zegt de man "hoe noem je ook al weer een bloem met van die witte blaadjes?"Bedoel je een margriet?" antwoordt zijn vriend.
"Dat is het!" zegt de man en hij draait zich om naar zijn vrouw en vraagt: "Margriet, wat is de naam van dat restaurant waar we laatst waren?!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De 3e Affaire (7.59/10)
Een aflegger in het mortuarium was 's avonds laat aan het werk. Zijn taak was het de doden vóór ze werden begraven of gecremeerd te onderzoeken. Toen hij het lichaam van meneer Schwartz onderzocht, de...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
De hoopvolle hoerenloper (6.38/10)
Er loopt een man met een chagrijnig hoofd over de Wallen. Een van de meiden tikt op het raam en belooft dat ze in `no-time` een gelukzalige glimlach op zijn gezicht weet te toveren. "Ach, wat,&q...Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)
Mannen... (6.3/10)
Mannen zijn als... koffie.De beste zijn rijk, heet, en ze kunnen je de hele nacht wakker houden.
Mannen zijn als... popcorn.
Je kan er moeilijk afblijven, maar je hebt er...
Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
