Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Nog een Barbie als cadeau

Rene rijdt naar huis als hij zich plotseling realiseert dat hij nog een cadeautje moet kopen voor zijn dochter's verjaardag. Hij stapt de speelgoed winkel binnen en vraagt naar de prijs van een Barbie.

Het ligt er aan welke je wilt, zegt de verkoper. Dans Barbie, Sport Barbie, strand Barbie en werk Barbie kosten 19 euro per stuk en gescheiden Barbie kost 400 euro"

Waarom kost gescheiden Barbie 400 euro terwijl alle andere 19 euro kosten? wil Rene weten.

Zegt die verkoper: "Nou, bij gescheiden Barbie krijg je ook Ken's auto, Ken's huis, boot, hond, kat en al zijn meubeltjes!"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Schoonmoeder doet test (8.02/10)

Schoonmoeder heeft besloten een test te doen.
Op een mooie zomerse namiddag wandelt ze met Frank langs een kanaal.
Plots slaat ze zogezegd haar voet om en valt in het kanaal. Frank tw...

Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)


Keuzes (6.57/10)

Een man had 3 vriendinnen. Om te besluiten met welke te trouwen, gaf hij elk 1000 euro, om te zien wat ze met het geld zouden doen.

De 1ste nam al het geld en ging naar de kapperszaak,...

Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)


Vastberaden golfer (7.42/10)

Een golfer is bij de afslag eindeloos bezig. Hij kijkt naar boven, naar beneden, meet de afstand en probeert de windrichting en -snelheid in te schatten.
Dit ritueel herhaalt zich een paar keer...

Mop verder lezen (Je hebt 39% gelezen)


Mop details

Categorie: Relaties
Moppentapper: Beaverke
Datum: 03-08-2022
Maal bekeken: 14221
Aantal stemmen: 73
Gemiddelde score: 7.51

4
2
3
0
1
4
15
15
13
16
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish