Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Pilsje van ikke...
Komt een West-Vlaming een kroeg binnen en zegt tegen de barman: "Geef allemaal een pilsje van ikke!"De barman corrigeert hem: "Dat zegt u niet goed, het is: Geef allemaal een pilsje van mij!"
Zegt de man: "Ah bon das mij ook goed...".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Parachute springen (6.35/10)
Jefke en Gaston zitten samen bij de belgische luchtmacht. Gaston springt uit het vliegtuig en trekt aan zijn parachute. de parachtute gaat open. Daarna springt Jefke uit het vliegtuig. Hij trekt aan z...Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
Vaderlandsliefde (7.11/10)
Een Vlaming, Engelsman, Waal en Duitser zitten op een vliegtuig. De motor van het vliegtuig gaat kapot en het komt erop neer dat slechts één persoon kan blijven, anders stort het vliegtuig neer.Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
God en de Walen (6.78/10)
Op de zesde dag, toen God de wereld had gecreëerd, besliste hij de volkeren te creëren.Samen met St.-Pieter gaf hij elk volk zijn kwaliteiten.
Hij zij: "Dit zijn de Zwitsers: spaar...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
