Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De 2 verkrachters
Er zitten 2 Belgen in een vrachtwagen en zij komen bij de Nederlandse grens aan. Zo'n douanier tikt op het raampje en de Belg doet zijn raam open.De Belg zegt: 'Allé, wat is't?'
Waarop de douanier antwoordt: 'Hallo meneer, wij zijn op zoek naar 2 verkrachters'.
De Belg draait zijn raampje dicht, overlegt met de andere Belg en doet even later zijn raampje weer open en zegt: 'Allé, we hebben effkes overlegt, maar we zijn er uit. WE DOEN HET'.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Antwerps rijexamen (7.34/10)
Twee antwerpse blondjes zitten aan den toog in een caféke op 't Kiel.Zegt de een: "kZen zjust wer men raaiexoam gon doen."
"Allee", vraagt de ander: "en, oe w...
Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Soldaten misverstand (7/10)
Aan weerskanten van de Maas wordt er patrouille gelopen. Aan de ene kant loopt een Belgische soldaat, aan de andere kant een Nederlandse soldaat. Het is vroeg in de morgen en er staat nog wat mist op ...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Opgravingen (7.94/10)
Na opgravingen in de Russische bodem tot een diepte van100 meter, hebben Russische wetenschappers resten gevonden van koperen draden, met een geschatte leeftijd van zo'n 1000 jaar.
De R...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
