Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Schat, lieveling, duifje...
Een ouder echtpaar nodigde de buren uit om te komen eten. Telkensals de oude man zijn vrouw iets vroeg, begon hij met 'schat', 'lieveling', 'duifje', 'honnepon' enzovoorts.
De buren waren onder de indruk, want het echtpaar was al bijna 60 jaar getrouwd.
Toen de vrouw even naar de keuken was, zei de buurman tegen de man:
"Ik vind het zo mooi dat u uw vrouw na al die jaren dat u getrouwd
bent, nog steeds koosnaampjes geeft".
De oude man boog zijn hoofd. "Om eerlijk te zijn, ik kan al tien jaar niet meer op haar naam komen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bankautomaat (6.96/10)
Voor alle klanten van de KBC bank! De KBC bank aan de dorpstraat heeft als eerste bank in België vanaf 1 maart 2000 een "drive thru" bankautomaat in gebruik genomen. Geld afhalen zonder je a...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
Echtscheidingsadvocaat (6.37/10)
Een jongen loopt op een dag een postkantoor binnen en ziet daar in een hoek een kalende man van middelbare leeftijd die bezig is met het plakken van "Liefdes" postzegels op helderroze envelo...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
24, 24, 24, 24,... (6.21/10)
Jantje zit op een riool te springen en roept den helen tijd 24,24,24,24,...Er komt een vrouw aan en vraagt: "Wat doe je?"
Jantje: "Dit is een nieuwe sport: riool springen...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)